3. Kelmės rajono savivaldybės sveikatos centras

Kelmės rajono savivaldybės sveikatos centras

Kelmės rajono savivaldybės taryba 2023 m. lapkričio 23 d. sprendimu Nr. T-330 „Dėl leidimo steigti sveikatos centrą Kelmės rajono savivaldybėje“ nusprendė steigti Kelmės rajono savivaldybėje sveikatos centrą funkcinio bendradarbiavimo būdu, kurio veikloje dalyvauja sveikatos priežiūros įstaigos, teiksiančios sveikatos centrui priskiriamas sveikatos priežiūros paslaugas:

1. Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras;
  2. VšĮ Kelmės ligoninė;
  3. VšĮ Kelmės rajono pirminės sveikatos priežiūros centras;
  4. VšĮ Kelmės rajono bendrosios praktikos gydytojų centras;
  5. VšĮ Šaukėnų ambulatorija;
  6. VšĮ Tytuvėnų pirminės sveikatos priežiūros centras;
  7. VšĮ Kelmės rajono psichikos sveikatos centras;
  8. UAB „Jūsų klinika“;
  9. UAB „Jūsų medicinos namai“;
  10. UAB „Užvenčio šeimos sveikatos centras“;
  11. VšĮ Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centras „Prasmė“.

Šios įstaigos 2023 m. gruodžio 29 d. pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurios tikslas – asmens sveikatos priežiūros paslaugų organizavimo gerinimas ir teikimo koordinavimas bendradarbiaujant tarpusavyje, siekiant Kelmės rajono savivaldybės gyventojams gerinti asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybę.

Savivaldybės sveikatos centro paslaugų teikimą koordinuojančioji įstaiga yra VšĮ Kelmės ligoninė. Įstaigoje įsteigta koordinacinė darbo grupė.

Aktuali informacija teikiama telefonu Nr. +370 427 69 200.